شرکت دیجیتال مارکتینگ نوین بین

ضرورت داشتن سایت

داشتن سایت دیگر یک مزیت نیست یک ضرورت اجتناب ناپذیر است. این روزها با تعطیلی گاه و بیگاه بازار و کسب و کارها به دلیل شیوع ویروس کرونا تنها شعبه‌ای از کسب و کار شما که هیچ وقت تعطیل نخواهد شد سایت شماست و میتوانید فروش و معرفی خدمات خود را از طریق وب سایت خود به معرض نمایش بگذارید.

طراحی سایت با نوین بین

پشتیبانی نوین بین

از دیگر ویژگی‌های منحصربفرد خدمات شرکت نوین بین می‌توان خدمات پشتیبانی سایت و افزایش سرعت بارگذاری در مقایسه با دیگر رقبا را عنوان کرد که این امر موجب افزایش رتبه سایت شما می‌شود. همچنین خدمات پشتیبانی نوین بین، بنا به رسالت شرکت با هدف ارائه خدمات درجه یک و جلب کامل رضایت مشتریان، بطور شبانه‌روزی انجام می‌شود.

سئو و بهینه سازی

از دیگر ویژگی‌های منحصربفرد خدمات شرکت نوین بین می‌توان بهینه سازی سایت و افزایش سرعت بارگذاری در مقایسه با دیگر رقبا را عنوان کرد که این امر موجب افزایش رتبه سایت شما می‌شود. همچنین خدمات پشتیبانی نوین بین، بنا به رسالت شرکت با هدف ارائه خدمات درجه یک و جلب کامل رضایت مشتریان، بطور شبانه‌روزی انجام می‌شود.

کاتالوگ دیجیتال و خدمات گرافیک

کاتالوگ دیجیتال(کاتالوگ الکترونیکی) به عنوان یک آیتم جدید تبلیغاتی است که به صورت مستقیم به معرفی محصولات و خدمات می پردازد.این ابزار جدید کاهش هزینه های چاپ را به دنبال دارد و کاملا مقرون به صرفه میباشد.

نمونه کارهای کاتالوگ دیجیتال

با طراحی عناصر گرافیکی زیبا و حرفه ای در زمینه طراحی UX/UI بازدیدکنندگان و مشتریان وب سایت و سوشال مدیا خود را مسحور کنید. یک وب سایت زمانی در دنیای دیجیتال وارد می‌شود که دارای کدهای بهینه،محتوای عالی سئوشده و همچنین از لحاظ گرافیکی از ترکیب رنگ و عناصر زیبا استفاده شود.

نوین بین کلید ورود به دنیای گرافیکی

مشاوره

مشاوره رایگان پروژه و برآورد قیمت طراحی سایت شما بصورت حضوری یا تلفنی یا از طریق اسکایپ توسط کارشناسان خبره شرکت نوین بین در ساعات کاری شرکت انجام می‌پذیرد. وب سایت طراحی شده همراه با پشتیبانی کامل فنی و نگهداری به مدت یکسال توسط شرکت نوین بین ارائه می‌گردد. متخصصان حرفه ای شرکت نوین بین در تمامی مراحل طراحی وب و برندینگ شما در فضای کسب و کار آنلاین، در کنار کسب و کار شما خواهند بود تا به نتایج بهتری دست یابید.

مراحل خدمات طراحی سایت

مراحل پروژه طراحی سایت در شرکت طراحی سایت نوین بین به این صورت است که در ابتدا در طی مشاوره با کارشناسان فروش نوین بین تمام آنچه که کارفرما از سایت خود انتظار دارد مطرح می‌شود.در ادامه مشاوره فنی توسط کارشناسان فنی انجام می‌شود و جزییات لازم جهت انتخاب راه حل مناسب و امکان‌سنجی طراحی سایت با وردپرس (WordPress) یا نیاز پروژه به طراحی وب با زبان برنامه نویسی پایتون Python و…. بررسی می‌گردد.سپس در جلسه پیش قرارداد اطلاعات تکمیلی از جمله نوع کسب و کار، ماهیت سایت و هر آنچه از طراحی پروژه انتظار می‌رود طرح شده و مورد بحث قرار می‌گیرد و پس از آن تمامی اطلاعات گردآوری شده و در قالب پیوست فنی برای تایید نهایی کارفرما ارسال می‌گردد. پس از تایید پیوست فنی، سفارش طراحی سایت رسما توسط شرکت نوین بین وارد فاز اجرایی شده و اطلاعات لازم در اختیار بخش فنی قرار می‌گیرد و بر اساس امکانات مورد نیاز کارفرما پروژه پیاده‌سازی و عملیاتی می‌شود.